Jdi na obsah Jdi na menu

NOVINKY

17.7.2018 Nejen výstavami jsme živi, a proto jsme se s Timmym vydali na výlet po Francii, konkrétně část Bretaně, Normandie a část Marne & Champagne. Timmy naprosto s přehledem zvládl přes 3000 kilometrů autem za necelý týden a všude si to užíval (nejvíc pozornost lidí). Jediné, s čím byl na začátku problém, byla "chodící voda" oceánu, chvíli mu trvalo, než si v klidu zaplaval, ale pak už to byla pohoda.

12xavranches.jpg     26acaen.jpg

27bhoulgate.jpg     40aremes.jpg

10.6.2018 Na Mezinárodní výstavě psů v Nitre, SK získal Timmy opět moc hezké výsledky a taky se oficiálně stal SLOVENSKÝM ŠAMPIONEM KRÁSY! 

5.5.2018 Na Mezinárodní výstavě psů v Praze získal Timmy V1, CAC od české rozhodčí. Mnohem podstatnější je ale informace, že se oficiálně stal ČESKÝM ŠAMPIONEM! Jsem tak pyšná na svého kluka.

8.4.2018 První letošní výstava s Timmym dopadla dost dobře, na Mezinárodní výstavě psů v Nitre získal v pracovní skupině ocenění V1, CAC, res. CACIB. Krásně rozběhnutá sezona.

12.2.2018 Timmy zatím nebyl vystavován na žádné letošní výstavě, protože je momentálně beru jako součást svého vzdělávacího programu ohledně kokrů a dalších plemen v VIII. FCI. Každopádně jedna skvělá zpráva u Timmyho přeci jen je - testy na AON má clear!!!

19.9.2017 Timmy mi pořád dělá radost - Mezinárodní Výstava Psů v Nitre (SK):
Sobota - V1, CAC, CACIB, BOS
Neděle - V1, CAC

vystava-nitra.jpg

20.8.2017 Skvělý úspěch na Mezinárodní Výstavě Psů v Innsbrucku (AT) v průběhu dvou výstavných dnů získal Timmy tyto tituly:
Sobota - V1, CACA, CACIB, BOB a BIG II
Neděle - V1, CACA, reserve CACIB
Jsem víc než jenom jeho pyšnou majitelkou!

inn13.jpg

6.8.2017 Po týdnu jsme se s Timmym vrátili z "kokřího tábora", kde jsme byli takovou vyjímkou mezi jednobarevnými kokršpaněly ze stejné chovatelské stanice, ale stejně jsme si to užili, potrénovali i zabavili se, jednoduše paráda.

tabora.jpg

1.7.2017 Timmy je oficiálně chovný pes. Zdravý, veselý, pohodový a všechny milující pejsek k dispozici pro uchovněné barevné kokří slečny.

1.5.2017 Timmy mě nepřestává překvapovat nejen tím, jak si vede na výstavách, ale taky akcích, kde má přednost jeho šikovnost a poslušnost. Ve Vážanech nad Litavou složil Zkoušky Vloh Loveckých Slídičů ve II. ceně a moc si tento den užíval. Děkujeme Cocker Clubu za skvělou organizaci!

vlohovky.jpg

17.4.2017 Pražská mezinárodní výstava s Timmym dopadla nad očekávání a jsem neskutečně šťastná z jeho dosažených ocenění CAC, CACIB, BOB a BIG II

mvp-praha-s-viteznym-timmym.jpg

4.4.2017 Timmy mi dělá velkou radost nejen svými výsledky na výstavách, ale i úžasnou povahou a taky se nám z něj pomalu stává hezky formovaný dospělý pes. O víkendu opět získal V1, CAC a chystáme se na další mezinárodní výstavu, tentokrát doma v Praze.

tim.jpg

3.1.2017 V naprostém klidu jsme s Timmym oslávili Nový rok, prospali všechny ohňostroje a těšíme se na první letošní výstavu už tento víkend.

novy-rok-2017.jpg

30.10.2016 se Timmy Moravia Mystery ve svých 13ti měsících stal také Juniorským Šampionem České republiky. Dělá mi zatím samou radost!

timmyho-posledne-vitazstvo-k-titulu-sampiona.jpg

22.9.2016 Timmy oslávil své 1. narozeniny! Měl parádní oslavu ve Psí školce, kam občas chodí za svýma kamarádama, takže věřím, že si to i užil.

timmyho-oslava.jpg

20.8.2016 se Timmy Moravia Mystery stal Juniorským Šampionem Krásy Slovenska v necelých 11ti měsících. Jsem na svého kluka moc pyšná a doufám, že podobně se nám bude dařit i v Čechách.

timmy-junior-champion.jpg